hiperogloszenia.pl
Razem 263 683 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl

Jeżeli chcesz pracować w miejscu, jakiego zdecydowanie nie znajdziesz nigdzie indziej to moja propozycja jest dla CIEBIE!

Dbam, aby każda dziewczyna, z którą podejmę współpracę czuła się dobrze i bezpiecznie. Jesteś tu by zarabiać, a gdy pracujesz w bezstresowej i przyjaznej atmosferze współpraca jest owocniejsza i wszystko jest łatwiejsze. Nie stawiam tylko, na jakość klientów, ale również na ilość, wysokość stawek zapewnia, że byle, kto nie przyjdzie, a zarówno ja jak i dziewczyny, które ze mną współpracują są nastawione na zarabianie dużych pieniędzy. Bez wątpienia będziesz zadowolona z zarobków i warunków u mnie panujących. W kilku warszawskich lokalizacjach dysponuje dwoma/trzema apartamentami i każdy ma duża grupę stałych klientów. Jeżeli poczujesz, że Twoje zarobki zmalały, (w co osobiście wątpię) możliwe jest przeniesienie do innej części miasta, dzięki czemu na pewno nie przestaniesz zarabiać! Współpracując ze mną nie jesteś skazana tylko na swojego klienta, jeśli danego dnia masz mało swoich dostajesz innych :) tym właśnie sposobem ruch jest u każdej z dziewczyn cały czas...

Czego od Ciebie oczekuję...?

Przede wszystkim wieku +18 i -30. Nie musisz mieć wymiarów modelki, ale zdecydowanie zgrabne dziewczyny zarabiają dużo więcej, więc paniom z nadwagą z góry dziękuję. Miłe usposobienie, dbałość o higienę i swój wygląd to podstawa. Oczekuję dbałości o zadowolenie klienta a indywidualne podejście jest do tego kluczem, dlatego chętnie nawiążę współpracę z dziewczynami bez lub z niewielkim doświadczeniem.

Co daje w zamian...?

Podstawowe kwestie to bezpieczeństwo i dyskrecja. Wspólnym mianownikiem jest Twój komfort, na którym bardzo mi zależy. Apartament tylko do Twojej dyspozycji, (w którym również możesz bezpłatnie zamieszkać), jeżeli jesteś z koleżanką możliwe dwa apartamenty w tym samym apartamentowcu. Profesjonalnie wykonaną i wyretuszowaną sesję zdjęciową, zachowując Twoją anonimowość. Telefonistkę, która w sposób kompetentny umawia Twoje spotkania. Roomservice - jeżeli w apartamencie skończy się coś, co jest Ci niezbędne do pracy, niezwłocznie zostanie Ci to dowiezione. Reklama, za którą nie ponosisz kosztów - indywidualna kampania w internecie i prasie oraz promocja wśród stałych klientów. Kierowca - jeśli chciałabyś pracować również na wyjazdach (escort). Stawki od 200 do 800 zł za godzinę spotkania - rozliczenie pół na pół. Wszystkie napiwki i dodatki są w całości Twoje. Sama ustalasz, co oferujesz klientowi. Wolna sobota i niedziela bądź praca tylko w weekendy. Pracujemy głównie w ciągu dnia i wieczorami, ale możliwe inne godziny. Jestem człowiekiem, więc na pewno się dogadamy.

Masz dylemat? Zastanawiasz się czy jesteś w stanie tak pracować, przyjedź na kilka dni i sprawdź.

Na początek zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jeżeli masz obawy chętnie je rozwieję odpowiadając na każde Twoje pytanie. A jeżeli jesteś zdecydowana proszę o przesłanie swoich zdjęć i kilku podstawowych informacji na swój temat tj. wiek, wzrost, doświadczenie, etc.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.02.2018 18:44
Cena: 30 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 306528
Rubryka ogłoszenia: Kobiety do towarzystwa
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Jedyne takie warunki w warszawie! Zapraszam atrakcyjne dziew - Zdjęcie nr 1Jedyne takie warunki w warszawie! Zapraszam atrakcyjne dziew - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: kobietavip
Województwo: Cała Polska
E-mail: praca@kobietavip.pl
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika kobietavip
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Kobiety do towarzystwa
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)