hiperogloszenia.pl
Razem 263 382 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl
OFERUJę
07.01.2016 15:31

MakeMMO to prosty i intuicyjny w obsłudze kreator gier przeglądarkowych, umożliwiający stworzenie własnej gry bez znajomości programowania i opublikowanie jej na najpopularniejszym na świecie serwisie społecznościowym, czyli na Facebooku, zyskując pokaźne grono potencjalnych odbiorców. Co istotne, dzięki systemowi mikropłatności, serwis umożliwia zarabianie na stworzonych grach, zarówno twórcom gier, jak i właścicielowi serwisu.

W czasie startu projektu pisały o nim wszystkie liczące się portale informacyjne o grach, w tym CD­Action, oraz wiele innych, m.in. AntyWeb, chwaląc m.in. jego innowacyjność.

Projekt został pierwotnie uruchomiony w 2011 roku, ale ze względu na kilka problemów został zamknięty po trzech miesiącach. W związku z licznymi prośbami użytkowników serwisu, po kilku miesiącach projekt został ponownie wznowiony, ale ze względu na brak środków na dalszy rozwój serwis został kolejny raz zamknięty. Jako, że ciągle otrzymuję prośby o wznowienie projektu, a niestety nie mam obecnie możliwości jego wznowienia, to zdecydowałem się na jego sprzedaż.

Realizacja projektu zajęła 9 miesięcy i kosztowała w sumie około 40 000 zł, w związku z czym proponowana przez ze mnie cena jest dość atrakcyjna.

Proces zarabiania na projekcie wygląda następująco: użytkownicy serwisu projektują na kreatorze własne gry (oparte na systemie mikropłatności) i publikują je na Facebooku, zachęcając potencjalnych graczy do zakupu kredytów (nabywanych w formie kodów doładowujących), które mogą następnie wykorzystać do zakupu wirtualnych przedmiotów w grach. Pieniądze uzyskane ze sprzedanych graczom kredytów są następnie dzielone według ustalonych wcześniej proporcji pomiędzy właściciela serwisu i autorów gry. Sam kreator jest docelowy darmowy, dzięki czemu tylko w pierwszym miesiącu zostało dzięki niemu założonych około 20 000 gier, ale równie dobrze można go udostępnić za niewielką opłatą.

Jako, że ilość funkcji w kreatorze jest całkiem spora, to umożliwia on stworzenie niemal każdego rodzaju gry, zarówno fantasy, jak i strategii. W okresie działania serwisu można było na za pomocą kreatora stworzyć gry zbliżone do takich popularnych wtedy produkcji, jak BloodWars, FarmVille, MafiaWars, czy Shakes & Fidget. Wszystkie gry stworzone na kreatorze można podpiąć pod Facebook'a, dzięki czemu będą działały jako aplikacja FB.

Tworzenie gier na kreatorze jest bardzo proste i intuicyjne, co można zobaczyć na udostępnionych w YouTube filmikach.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.01.2016 15:31
Cena: 20 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 445466
Rubryka ogłoszenia: Modeling, nagrywanie filmów
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
MakeMMO Kreator gier na FB - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adrian Ibisz (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48730544505
Web: allegro.pl/makemmo-kreator-gier-przegladarkowych-i-na-fb-i58
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Modeling, nagrywanie filmów Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Modeling, nagrywanie filmów
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)