hiperogloszenia.pl
Razem 262 489 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl
SZUKAM
22.07.2017 11:25
Witam, ze względu na duże zainteresowanie relacji ze Mną przesyłam gotowe zasady, które wymagam. Nie marnuję czasu Swojego ani twojego, nie lubię pisarzy i pseudo uległych, a takich na tym portalu jest wiele. Na początek sesje wirtualne. W celu zapoznania się oraz sprawdzenia. W miarę możliwości 1 h dziennie *czas ustalamy razem. Na koniec sesja skype. Wykonujesz zadania pod moim nadzorem. Ponad to meldunek z rana oraz przed czasem ustalonym na sesje. Pisemnie, zdjęciowo, video. Każdy temat nie mam ograniczeń w preferencjach. Danina ofiarowana wstępna jednorazowa. Zdjęcie weryfikujące mogę wysłać: stópki z numerem GG i nickiem (najlepiej kontakt GG). Posiadam również profil inny niż tutaj na którym do wglądu jest ponad 700 zdjęć Moich i z dominacji wirtualnej. Oczywiście po rozpoczęciu relacji będziesz otrzymywał moje zdjęcia i video. Zakres z tematu dominacji jest różnorodny. Nie mam ograniczeń, mogę stać sie rownież sadystka. Homewrecker, homework, blackmail, tortury: wosk igły wiązanie etc. Fetysz obuwie sportowe, szpilki, stopy, paypig, moneyslave, payfeet, feminizacja, strap-on, kontrola orgazmów i życia, instrukcje masturbacji i inne, interesuję się dominacją już spory czas. Zakres tematów, które mniej więcej tutaj opisałam nie jest obowiązkiem wprowadzania każdego do naszej relacji. Przedstaw swoje PREFERENCJE, DOŚWIADCZENIE i OGRANICZENIA- biorę je pod uwagę- lecz nie muszę, gdyż to ja ustalam tutaj warunki, a ty jeśli znasz swoje miejsce musisz się do nich dostosować. Jeżeli przedstawione warunki ci odpowiedają, prosisz o numer GG i tam opisujesz punkty, które są powyżej z dużych liter. Domina Ewa.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.07.2017 11:25
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 530764
Rubryka ogłoszenia: Nietypowe praktyki seksualne
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
Uległego, posłusznego dla Boginii. - Zdjęcie nr 1Uległego, posłusznego dla Boginii. - Zdjęcie nr 2Uległego, posłusznego dla Boginii. - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa Starzyk
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ewa Starzyk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Nietypowe praktyki seksualne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)