hiperogloszenia.pl
Razem 263 713 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl

Chciałbym poznać atrakcyjną i otwartą kobietę (dziewczynę), która zostanie moją kochanką, przyjaciółką, ale również partnerką - asystentką. Pracuję w środowisku międzynarodowego biznesu (branża nieruchomości), kilka lat mieszkałem poza krajem, mam podwójne obywatelstwo, obecnie wróciłem do Polski i prowadzę tu przedstawicielstwo macierzystej firmy. Mimo to, cały czas często wyjeżdżam w celach służbowych. Ze względu na charakter mojej pracy oraz intensywny i aktywny tryb życia, obecnie nie mam w zasadzie czasu na stały związek.

Kilka słów więcej na mój temat. Mam na imię Adam, 34 lata, zadbany, dość przystojny i miły. Cenię sobie klasę, styl i kulturę osobistą. Ogłoszenie swoje kieruję do atrakcyjnych i konkretnych kobiet, wiek nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Poza odpowiednim wyglądem oczekuję umiejętności doboru odpowiedniego stroju (powinnaś potrafić dobrze się ubrać) i przyzwoitego zachowania na spotkaniach towarzyskich (np. przyjęciach), wydarzeniach kulturalnych (koncerty, teatr) i w ogóle odnalezienia się w większym gronie osób. Dobrze by było, gdybyś lubiła podróżować, czasami nawet w egzotyczne miejsce – zawsze jednak w komfortowych warunkach. Najważniejsze jest w tym wszystkim, abyś była skłonna tego wszystkiego się nauczyć, nawet jeśli wielu rzeczy nie wiesz i brak Ci jakiekolwiek doświadczenia.

Oferuję naprawdę bardzo wiele, ponieważ poza klasycznym sponsoringiem, zakupy, podróże, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, nauki języków oraz z czasem podjęcia regularnej, merytorycznej pracy. Przedstawiłem swoją propozycję dość precyzyjnie i jasno, jako że jestem osobą bardzo konkretną, nie lubię tracić czasu na zbędne niedomówienia.

Proszę o odpowiedzi z wyraźnym zdjęciem wyłącznie zdecydowane Panie z Warszawy lub okolic, albo gotowe tutaj przyjechać. Proszę także o pisanie prawdy, ponieważ i tak zawsze wszystko wychodzi przy pierwszym spotkaniu - nie ma sensu być nieszczerym.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu ze mną.

Adam

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.09.2016 02:45
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 492815
Rubryka ogłoszenia: Usługi erotyczne
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Luksus i duże możliwości rozwoju - oferta dla atrakcyjnej - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Adam (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Usługi erotyczne Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi erotyczne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)