hiperogloszenia.pl
Razem 263 232 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl
Chcesz poczuć bliskość młodego, atrakcyjnego chłopaka, z którym nie tylko spędzisz miło czas na igraszkach ale w między czasie podyskutujesz, porozmawiasz na poziomie, który Cię wysłucha? Dobrze trafiłeś. Jestem właśnie dla Ciebie. Oprócz tego jestem perwersyjny w łóżku, na pewno dobrze się będziesz bawił i nie pożałujesz.Jestem też profesjonalnym masażystą i oferuje niezapomniane chwile potęgi dotyku w masażu erotycznym, który w moim wykonaniu nie jest głaskaniem po pośladkach, tylko prawdziwą grą dwóch ciał, przyjemności, odczuć zmysłowych i cielesnych. Jest to masaż całego ciała, z masowaniem stref erogennych, z masażem ciałem o ciało (body2body) i doprowadzeniem do orgazmu. Masaż odbywa się przy muzyce i na dużym łóżku, głównie aby nie było granic między klientem, który leży na stole do masażu a masażystą oraz ze względu na masaż wykonywany moim ciałem, kiedy nagi smaruje się oliwką, kładę na Twoje ciało i delikatnie a jednocześnie zmysłowo i wyczuwalnie masuje Cię. Mam własny lokal w centrum Warszawy, przy Pałacu Kultury i Nauki. Możliwy jest też dojazd, również do innego miasta ale to po wcześniejszym ustaleniu terminu oraz w przypadku dalszego wyjazdu stawki. Nie pracuje dla żadnej agencji, działam całkowicie indywidualnie. Zdjęcia są moje i są aktualne. Zapraszam do kontaktu. Cena 400 złotych.
Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.11.2017 19:25
Cena: 400 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 544914
Rubryka ogłoszenia: Usługi erotyczne
Widea (0)
 
Zdjęcia (2)
 
Michał 20 lat szuka sponsora / masazysta / seks - Zdjęcie nr 1Michał 20 lat szuka sponsora / masazysta / seks - Zdjęcie nr 2
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jagodasun
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika jagodasun
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi erotyczne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)