hiperogloszenia.pl
Razem 261 908 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl

Jeżeli masz już dość życia w Polsce, pracy za parę groszy,stereotypu i nudy, przeczytaj uważnie nasze ogłoszenie i możesz całkowicie zmienić swoje życie! Marzysz o lepszym życiu i chcesz żyć bez stresu i mieć pieniądze na wszystko - zabawe,hobby, mieszkanie, markowe ciuchy, samochód itd.? Poszukujemy kobiet i dziewcząt w dowolnym wieku od 21 roku życia do pracy w luksusowym prywacie w Niemczech (Monachium) – najlepszy adres, wielu bogatych klientów, wyplaty codziennie, wysokie zarobki! Ta praca jest w Niemczech legalna, zawsze w zabezpieczeniu, zero stresu - tylko przyjemności. Jeśli nie znasz języków obcych, pomożemy Ci. Mówimy we wszystkich językach, na miejscu jest polska haus dama, ze wszystkim Ci pomoże, wszystko wyjaśni, o wszystko się postara i Ty tylko pracujesz i zarabiasz codziennie dużo kasy. Wystarczy, że będziesz przyjemna, mila, komunikatywna, zadbana... ,o reszte się postaramy my. Przygotujemy niezbędne dokumenty robocze, profesjonalne zdjęcia, reklamy, prezerwatywy, serwetki itp.. Zakwaterowanie i wszystko, czego potrzebujesz do pracy, jest bezpłatne. Możesz pracować tak długo, jak tylko chcesz. Kiedykolwiek możesz skończyć czy zrobić sobie przerwe w pracy. Ważne dla nas jest,żeby Ci się praca podobała i żebys czula się dobrze i bezpiecznie. Kiedy przyjdziesz, nie pożałujesz!

wszystko wyjaśni, o wszystko się postara i Ty tylko pracujesz i zarabiasz codziennie dużo kasy.

e-mail: eroticjob@onet.pl

whatsApp: +4917682224064

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.09.2017 07:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 555220
Rubryka ogłoszenia: Usługi erotyczne
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 1Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 2Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 3Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 4Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 5Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 6Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 7Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 8Wreszcie dobra praca dla kobiet i super zarobki - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Beauty Mind
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Beauty Mind
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Usługi erotyczne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)