hiperogloszenia.pl
Razem 254 662 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl
OFERUJę
07.04.2015 15:00

Witam wszystkich niewolników, a także każdego z osobna! Dominująca Pani szuka ZDECYDOWANYCH, ULEGŁYCH śmieci!!! Jeśli od zawsze marzyłeś o Damie, która będzie idealna pod każdym względem - wygląda na to, że świetnie trafiłeś!

Z góry zaznaczam, że ofiaruję TRESURĘ WIRTUALNĄ - więc nie marnuj mojego CENNEGO czasu, jeśli chodzi Ci o coś zupełnie innego! Jeśli brak Ci szczerości, dobrych manier i nie jesteś uległy - odpuść sobie i nie zaśmiecaj mi skrzynki!!!

Pisząc do Pani zwracaj się z dużym szacunkiem, pamiętając o tym, że to właśnie "JA" jestem istotą nadrzędna w otaczającym Cię świecie! W wiadomości napisz Pani, kilka słów o sobie, co lubisz, co Cię kręci w bdsm! Nie zapomnij również wspomnieć o swoim wkładzie finansowym w rozpoczynającą się za chwilę tresurę! Zaintryguj mnie, zaciekaw, przekonaj że jesteś wart mojej uwagi! Spraw, bym pozwoliła Ci podnieś swój zapchlony łeb ciut wyżej, niż na wysokość moich stóp!

Przechodząc w posiadanie Pani, będziesz kontrolowany - abyś wiedział kto jest górą, w tym układzie i przypadkiem nie zapomniał, że Twoje miejsce jest na wycieraczce przy łóżku!!!

Dodatkowo będziesz dostawał do wykonania przeróżne polecenia - ilość i rodzaj zależna od nastroju Twojej Mistress! Tresurę urozmaicam nagrodami - gdy jestem ze ścierwa zadowolona, lub karami - gdy próbujesz mi się sprzeciwić! Nie znoszę odmowy! Ja tu rozkazuje, więc nie waż się nawet zaskomlić!! Oprócz tresury zainteresowanym kundlom mogę wysłać coś, co należy do mnie, byście mogli poznać zapach swojej seksownej Bogini!!! W grę wchodzi bielizna, skarpetki, a dla fetyszystów kobiecych stóp - nawet obuwie!

W skład tresury wchodzi :

* Dominacja psychiczna, wyśmiewanie, poniżanie

* Wiązanie, obroże

* Feminizacja

* Chłosta

* Footfetish

* Piss, Scat

* reszta jest kwestią "naszych wspólnych" upodobań!

Twoje błazeniarstwo będzie moją ROZKOSZĄ!!!

Nie czekaj, oddaj się cały - atrakcyjnej Pani!

!! Odpisuje TYLKO i wyłącznie wybranym szmatom, więc nie dziw się jeśli nie dostaniesz odpowiedzi - najwidoczniej marna z Ciebie psinka!!! :)

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.04.2015 15:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 399166
Rubryka ogłoszenia: Używana bielizna i inne fetysze
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Twoje marzenia zaraz się spełnią... - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dominika
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Dominika
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Używana bielizna i inne fetysze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)