hiperogloszenia.pl
Razem 263 284 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl

Hejka, nazywam się Patrycja, mam 19 lat.

Jestem kulturalna i z kulturą obyta, dobra uczennica znająca savoir vivre, dziewczyna z sąsiedztwa, być może Twoja sąsiadka? Ale kiedy Słońce chowa się za horyzontem, w grzeczną uczennicę wstępuje napalona suczka. Uwielbiam się masturbować, fantazjować, testować, próbować, smakować. Mogłabym godzinami dotykać swojego ciała, spijać soczki z palców. Chcesz ich spróbować? Wiem, że chcesz, inaczej by Cię tu nie było… możesz to zrobić, napisz do mnie, wejdź ze mną w erotyczny układ.

Proponuję Ci moją używaną bieliznę. Piękne majteczki (figi, stringi, gładkie, koronka, babygirl, co tylko sobie wymarzysz), uwielbiam także pończoszki i rajstopy. Jeśli masz fetysz na punkcie innych rzeczy – pisz śmiało, proponuj. Mogę wejść w stały układ lub pojedynczą transakcję. Sądzę, że kiedy spróbujesz mnie raz, będziesz chciał więcej. Bardzo podnieca mnie myśl, że chcesz mnie wąchać i smakować.

Dlaczego powinieneś postawić na mnie? Bo jestem kobietą szczerą w swojej perwersji. Nie robię tego tylko dla zysku ale i czerpię z tego przyjemność.

Mam w swojej ofercie majteczki noszone kilka dni (max 4), ale również takie, którymi kilkukrotnie wytrę swoją cipeczkę po orgazmie. Oferuję również zdjęcia z zabawy (zdjęcie będzie w majteczkach, które zamierzasz kupić i będzie obejmowało kadr tylko i wyłącznie, lub aż :) moich dwóch słodkich dziurek, mnóstwa soczków, może być również napis na majteczkach lub ciele, by udowodnić Ci, że zdjęcie jest autentyczne. Oferuję również – na specjalne zamówienie – film nagrany na płycie i dołączony do paczuszki. Film przedstawia moją zabawę do orgazmu w majteczkach, które zamówiłeś.

Można się ze mną łatwo dogadać pod warunkiem, że jesteś konkretny. Nie wymagaj zdjęć ani filmów „na próbę”, nie rób ze mnie idiotki. Szanujmy siebie i swój czas a przede wszystkim – bawmy się dobrze.

Zainteresowanych proszę o kontakt:

GG - 57006708

"Kosztuj mnie, wąchaj mnie, liż mnie, pragnij mnie"

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.12.2015 06:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 443113
Rubryka ogłoszenia: Używana bielizna i inne fetysze
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Sprzedam majteczki, rajstopki i wiele więcej. - Zdjęcie nr 1Sprzedam majteczki, rajstopki i wiele więcej. - Zdjęcie nr 2Sprzedam majteczki, rajstopki i wiele więcej. - Zdjęcie nr 3Sprzedam majteczki, rajstopki i wiele więcej. - Zdjęcie nr 4Sprzedam majteczki, rajstopki i wiele więcej. - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja Hotała
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
MSN: 57006708
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Patrycja Hotała
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Używana bielizna i inne fetysze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)