hiperogloszenia.pl
Razem 263 944 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl

Hejka,

chciałabym zaoferować to czego własnie szukasz.. Mega pachnące majteczki, skarpeteczki, rajstopki, pończoszki, buciki, filmiki i fotki na specjalne zamówienie, kupkę i siku, pokazy na skype, ślinę, pazurki, moje śmieci.. oraz wiele wiele cennych rzeczy.

Dla każdego zainteresowanego zakupem oferuję darmową weryfikację, przed wpłatą jakichkolwiek środków pieniężnych masz pewność że po drugiej stronie znajduje się mokra i pachnąca nastolatka, a nie stary obleśny facet korzystający na naiwności innych jak w połowie ogłoszeń, które się tu pojawiają.

Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, dlatego prosiłabym o kontakt za pośrednictwem GG.

Założenie nowego numeru zajmie ci kilka minut, ale będziesz miał pewność, że potraktuje cię profesjonalnie i szybko odpisze - wręcz natychmiastowo.

GG: 57717759

Osoby piszące za pośrednictwem formularza w dolnej części ogłoszenia muszą uzbroić się w większą cierpliwość, na maile odpisuje 2-3 razy dziennie.

Nie interesują mnie doładowania telefonu, jeżeli nie masz konta bankowego możesz zapłacić za swoje zamówienie "PaySafeCard", są one dostępne w wielu punktach sprzedaży w Polsce m. in. Inmedio, Statoil, Kolporter, Pepco, Real, Abc, Carrefour..

Oferowane fotki i filmiki na zamówienie są realizowane po wpłacie dokładnie według twojego życzenia.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.04.2016 10:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 449140
Rubryka ogłoszenia: Używana bielizna i inne fetysze
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 1Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 2Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 3Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 4Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 5Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 6Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 7Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 8Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 9Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 10Kamilka18 - Zapraszam do zakupu moich ciuszków i nie tylko - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kamilka 18
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
ICQ: 57717759
MSN: GG:57717759
Skype: GG: 57717759
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kamilka 18
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Używana bielizna i inne fetysze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)