hiperogloszenia.pl
Razem 262 615 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl

Możesz kupić moją bieliznę i ciuchy, możesz kupić moje fotografie i króciutkie filmiki ale o mnie będziesz tylko marzył.Jestem dyrektorką w jednej z dużych korporacji co powoduje, że nie mam czasu na życie osobiste. Bardzo często podróżuję i wtedy oddaję się swoim wewnętrznym pragnieniom. Uwielbiam onanizować się podróżując samochodem i cieszyć jak olbrzymia ilość płynów ustrojowych wylewa się z mojej cipki. W ciągu tego roku byłam dwa razy w podróży służbowej do Japonii i bardzo się podnieciłam widząc sklepy z noszoną bielizną damską. Pomyślałam, że skoro nie chcę oddawać swojego ciała mężczyznom, to mogę im sprzedać swój zapach i widok miejsc intymnych. Jak okaże się, że komuś to się podoba i zechce kupić moje fotografie, krótkie filmiki z zasłoniętą twarzą i noszoną bielizną butami, rajstopami, pończochami itp. itd. to myślę, że poczuję się jak spełniona dziwka, która służy swoim adoratorom jako wspomnienie. Wspomnieniem będzie dla nich zakupiona garderoba i moje płyny ustrojowe. Na co dzień używam bieliznę drogich producentów. Tu nie chcę zawyżać cen ale chcę poczuć to co dziwki, zdejmując bieliznę dla obcego faceta.

Myśl o tym, że będziecie wycierać swoje języki i fiuty w moje majtki albo pić mój piss, sprawia ogromną seksualną satysfakcję także i mnie. Mój zapach jest kuszący i podniecający. Widzę to, jak mężczyźni, których mijam na ulicy odwracają głowy i patrząc wąchają.Pochodzę z niewielkiej miejscowości i miałam dużo moralnych oporów przed podjęciem tej decyzji. Ale stało się i jeżeli mogę w ten sposób komuś pomóc w rozładowaniu napięcia seksualnego to będę zadowolona. Proszę nie nalegać na spotkanie osobiste ponieważ na to nie jestem gotowa. Po ustaleniu, jaką intymną częścią mojej garderoby jesteś zainteresowany uzgodnimy co chcesz żebym zrobiła aby mój zapach był bardzo intensywny i niesłychanie osobisty.Mogę zrobić siusiu, mogę zostawić na intymnych częściach garderoby swoje płyny ustrojowe, które wydzielam w trakcie masturbacji. Możemy rozmawiać również o innych Twoich oczekiwaniach, płatnych oczekiwaniach. Zasada jest prosta – uzgadniamy co kupujesz i ile płacisz, pieniądze wpływają na moje konto a Ty otrzymujesz zamówioną garderobę. Dyskretnie, listem priorytetowym w bąbelkowej kopercie. Koszt przesyłki wynosi około 8 złotych. W korespondencji mailowej, po uzgodnieniu szczegółów i wpłaceniu pieniędzy na konto otrzymasz także zdjęcia potwierdzające fakt noszenia bielizny na moim ciepłym, seksownym ciele, z którego wydobywa się mnóstwo wilgoci. Mam tylko 43 lata i jestem atrakcyjną kobietą. Tu, na moim profilu kilka zdjęć z sypialni, w której spędzam kilka godzin w nocy oraz w weekendy. Wszystkie zdjęcia są autentyczne i przedstawiają moja osobę. Burza loków skrywająca moje oblicze, pachnąca burza loków, pozwala bezwstydnie pokazać moje inne atuty poza twarzą. Odpowiem tylko na listy zdecydowanych fetyszystów, którzy wiedzą co to dobra zabawa i mają na nią pieniądze. Nic nie robię za darmo.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 26.07.2017 18:28
Cena: 30 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 547101
Rubryka ogłoszenia: Używana bielizna i inne fetysze
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Intensywnie pachnącą noszoną bieliznę sprzedam - Zdjęcie nr 1Intensywnie pachnącą noszoną bieliznę sprzedam - Zdjęcie nr 2Intensywnie pachnącą noszoną bieliznę sprzedam - Zdjęcie nr 3Intensywnie pachnącą noszoną bieliznę sprzedam - Zdjęcie nr 4Intensywnie pachnącą noszoną bieliznę sprzedam - Zdjęcie nr 5Intensywnie pachnącą noszoną bieliznę sprzedam - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dalida Farouk
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Dalida Farouk
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Używana bielizna i inne fetysze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)