hiperogloszenia.pl
Razem 254 962 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
hiperogloszenia.pl

Dzień dobry

Z pomocą tego portalu chciałbym nawiązać stały układ z jedną,młodą dziewczyną opartym na wzajemnym zaufaniu,dyskrecji i spełnianiu perwersyjnych potrzeb-przy oczywistym zarobku dla danej dziewczyny.

Jestem zainteresowany regularnym zakupem moczu i kału,pełnych porcji,wysyłanych paczkomatem w szczelnych pojemniczkach z przedpłatą na konto.

Dziewczyna,której do tego poszukuję zostanie opłacona za każdą wysyłkę z góry,a po kilku wysyłkach idealny byłby dla mnie abonament płatny 10 dnia każdego miesiąca z góry za wszystkie przesyłki.

Czego konkretnie oczekuję od takiej dziewczyny w zamian oprócz wiadomych wysyłek?

Przede wszystkim-musisz to lubić. Wizja faceta jako własny wysyłkowy kibel napawa Cię obrzydzeniem?Cóż,nie dogadamy się w takim razie.

Dla mnie liczy się atmosfera i przywiązanie w takim układzie-chcę o tym z Tobą luźno pisać i chcę wysyłać Ci moje zdjęcia z konsumpcji-tak karmię się tym co wydalisz i bardzo to lubię. Chcę wiedzieć że z podekscytowaniem będziesz czekać na to aż Cię skosztuję a fakt że płacę za Twoje fekalia sprawi że Twoja cipka sama zrobi się mokra.

Jeśli zamierzasz to traktować jako czysty zarobek jak podejrzewam większość tutaj to bardzo proszę-nie kontaktuj się ze mną. Szukam fetyszystki a nie labadziary co szuka frajerów do dojenia-bo inaczej tego nazwać się nie da.

Oczekiwał bym także zdjęć(płatnych dodatkowo-jak tylko Sobie zażyczysz) gdyż konsumpcja z widokiem na dziewczynę z której te rzeczy wypłynęły jest znacznie przyjemniejsza. Jeśli zdjęcia będą dla Ciebie problemem to również proszę nie pisz.

Nie ważne jest dla mnie czy jesteś doświadczona czy dopiero poznajesz ten fetysz. Jeśli wiesz że chcesz się w tym kierunku rozwijać i mieć faceta jako własny prywatny kibel,masz fantazje z tym związane,kręci Cię sama myśl o tym-to ja jestem dla Ciebie. W innym wypadku-nie bardzo.

Cóż,jeśli przetrwałaś ten tekst to być może jesteś tą osobą-jeśli zechcesz odpowiedzieć proszę napisz coś więcej niż "Jestem zainteresowana" bo to jest po prostu nudne jak muszę wyciągać w milionie pytań jakiekolwiek informacje.

Chcę czegoś więcej niż pusta bezpłciowa relacja. Chcę być kiblem dla dziewczyny której naprawdę zapragnę przez sam kontakt wirtualny.

I piszę ten anons w nadziei że tak dziewczyna być może go przeczyta i szuka czegoś podobnego.

Zapraszam

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.12.2017 12:55
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 568286
Rubryka ogłoszenia: Używana bielizna i inne fetysze
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Żywa,prywatna toaleta-piss i scat regularne wysyłki. - Zdjęcie nr 1Żywa,prywatna toaleta-piss i scat regularne wysyłki. - Zdjęcie nr 2Żywa,prywatna toaleta-piss i scat regularne wysyłki. - Zdjęcie nr 3Żywa,prywatna toaleta-piss i scat regularne wysyłki. - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Zrezygnowany (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Używana bielizna i inne fetysze Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Używana bielizna i inne fetysze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)